Liitu meiega

Meie inimesed ja väärtused

Oleme edukalt tegutsenud juba 25 aastat. Meil on palju ambitsioonikaid ning innovaatilisi eesmärke. Tahame pakkuda oma klientidele asjatundlikku ja meeldivat klienditeenindust ning maailma parima spordibrändi Nike kvaliteetseid tooteid. Ühiste liikumisväljakutsetega innustame ja inspireerime kõiki meie tiimiliikmeid aktiivselt liikuma ning sportima. Meie meeskonda ühendab hea huumor ning kirg Nike brändi vastu. Teeme oma tööd suure pühendumusega, tagades samal ajal töö ja eraelu tasakaalu. Meil on tänapäevane töökeskkond, paindlik tööaeg ning usalduslik juhtimiskultuur.

Tegutseme jätkusuutlikult ning teeme iga päev samme, et meie jalajälg keskkonnale oleks võimalikult väike, kuid panus töötajakogemusse võimalikult suur. #uskumatupunt

Meie põhiväärtused on:

  • Pühendumine = suhtume kirglikult liikumisse, tervislikku ja jätkusuutlikku eluviisi
  • Hoolimine = hindame sõbralikkust, mõistmist ja abivalmidust nii suhtluses kolleegide kui ka klientidega
  • Innovaatilisus = soovime alati leida parimaid lahendusi ja lähenemisviise
  • Avatus = hindame läbipaistvust organisatsiooni protsessides ning suhtluses

Liitu meiega

Väärtus­pakkumine

Karjäär ja areng

Töötajate areng on meile äärmiselt oluline. Selleks korraldame meeskonnale koolitusi nii jaemüügist, turundusest, teenindusest, toodetest ja tootmistehnoloogiatest. Samuti toimuvad meil erinevad motivatsioonikoolitused ja inspiratsioonipäevad, mis ei ole seotud ainult igapäevase tööga, pakkudes laiemaid põnevaid teadmisi. Nike brändi osas saavad meeskonnaliikmed end pidevalt arendada ning selleks on meil loodud eraldi veebikeskkond. Pakume omalt poolt sisemisi karjäärivõimalusi ja peame oluliseks ka noortele ettevõtte sisese arengu soodustamist. Põhiline on tahe ja ambitsioon!

Töökeskkond ja ühisüritused

Tagame töötajatele nõuetele vastavad kaasaegsed, turvalised ja mugavad töötingimused ning -vahendid. Ühtlasi on meil paindlik töökorraldus- ja aeg ning võimalus töötada osakoormusega. See võimaldab meie meeskonnaga ühineda ka kooli kõrvalt. Meil on organisatsioonis traditsioon tähistada kõigi meeskonnaliikmete sünnipäevi ning pidada meeleolukaid jõulupidusid. Samuti käime looduses ja külastame ühiselt erinevaid spordiüritusi ning -võistlusi.

Soodustused

Soodustame omalt poolt igati sportimist ja liikuvaid eluviise, korraldades erinevaid ühistreeninguid ja liikumisväljakutseid. Kõik meie töötajad saavad soovi korral võtta osa erinevatest spordiüritustest. Loomulikult on meil oma töötajatele mitmeid sooduspakkumisi nii Nike kaupadele kui ka meie koostööpartnerite valikule.

Tähtpäevad ja lähedased

Elame oma meeskonnale igati kaasa nii helgetel kui rasketel aegadel. Nii on meil sisse viidud mitmed toredad traditsioonid seoses tähtpäevade ja juubelitega ning peame meeles ka meie töötajate lapsi. Pakume oma igakülgset tuge ka kurvetamel hetkedel.

Liitu meiega

Vabad töökohad

Klienditeenindaja Kurna outlet

  • Kurna, Rae vald
  • 30.06.2024

Meie Kurna outleti tiim otsib rõõmsameelset tiimikaaslast suveperioodiks (juuli-august) 0,5 koormusega appi. 

Vaata lähemalt

Liitu meiega

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Jäta meile enda kontakt

"*" indicates required fields

Drop files here or
Maksimaalne faili maht: 200 MB.
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.

    Tahad olla üks meist?