Meist

Üldine tutvustus

Jalajälg AS on maailma juhtiva spordibrändi Nike ametlik esindaja Baltimaades alates 1997. aastast. Lätis ja Leedus tegutseme tütarfirmadega Viva Sport SIA ja Sporto Dvasia UAB.

Meie peamised tegevusvaldkonnad on Nike brändi turundamine Baltikumis, Nike toodete hulgi- ja jaemüük ning otsemüük sportlastele ja võistkondadele.

Jaemüük toimub kahes kanalis:

  • Nike esinduskauplused, mis pakuvad kõige uuemat ja eksklusiivsemat Nike toodete valikut
  • Nike outlet-kauplused, mis pakuvad laia valikut Nike tooteid soodsate hindadega

Võistkondade ja sportlaste varustamiseks oleme loonud ostukeskkonna teamsport.ee ja müügisaali meie kontorisse aadressil Pärnu mnt 144, Tallinn.

Meist

Eesmärk

Meie tegevuse üks nurgakivi on spordi ja sportliku elulaadi edendamine. Oleme üks kõige pikaajalisemaid Eesti spordi toetajaid ning aitame nii tippsporti kui ka noori ja harrastajaid. Lisaks korraldame ise mitmeid spordiüritusi.

AS Jalajälg toetab Eesti Olümpiakomiteed, Eesti Jalgpalli Liitu, Eesti Kergejõustikuliitu, Eesti Golfi Liitu ning mitmeid teisi alaliite ja organisatsioone. Lisaks on meil hea koostöö parimate spordiklubide ja võistkondadega, nagu FC Flora, BC Kalev, TÜASK, TalTech, KK Viimsi, FC Elva, Paide Linnameeskond, Tartu Tammeka, Narva Trans, Erki Noole Kergejõustikukool, MyFitness ja paljud teised. Koostööprojektide juures on eriti tähtis just noorte spordiharjumuste soodustamine. Nike noortejooks, TV 10 Olümpiastart ning jalgpalli suvelaagrid on vaid mõni näide meie panusest noorte sportlaste arengusse.

AS-i Jalajälg koostööportfellis on peaaegu kõik suuremad ja märgilisemad Eesti spordiüritused. Teeme tihedat koostööd Tallinna Maratoni, Maijooksu, teatejooksuga Tipust Topini, Narva Linna Jooksu, Ööjooksu, Kõrvemaa Nelikürituse ja mitme teise üritusega.

Eesmärk

Jälgi meie tegemisi sotsiaalmeedias

Tahad olla üks meist?